Shanghai Weixuan Filtration Co., Ltd

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shanghai Weixuan Filtration Co.,Ltd

Shanghai Weixuan Filtration Co.,Ltd

Shanghai Weixuan Filtration Co.,Ltd
<-Video Images->

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Importer
marki : Weixuan
Ilość pracowników : 20~200
Coroczne wyprzedaże : 50000-1000000
Rok założenia : 2015
pc Export : 60% - 70%

 

Shanghai Weixuan Filter Co., Ltd, która jest jedną z wiodących i profesjonalnych firm w zakresie filtracji, separacji i oczyszczania oraz produktów filtrujących do uzdatniania wody w Chinach. Nasza fabryka zajmuje powierzchnię 20000 m2. Mamy 33 linie produktów i 200 pracowników w warsztacie.Co robimy, że staramy się jak najlepiej usuwać kurz z uzdatniania powietrza i wody oraz oczyszczania ścieków i płynnych produktów filtracyjnych;Aby chronić ludzkie środowisko życia świeże i czyste;służyć firmom, które potrzebują części systemu filtrów workowych i powiązanych produktów filtracyjnych. Nasza firma ma dziesiątki linii produkcyjnych sprzętu filcowego igłowanego, Produkowane różnorodne tkaniny filtracyjne.Maszyny do szycia worków filtracyjnych, Wkłady filtracyjne, Wkłady do filtrów przeciwpyłowych, Obudowy filtrów, Wkłady filtrujące o dużym przepływie, Mamy doskonały i profesjonalny zespół roboczy do przeprowadzania testów technicznych filtracji i kontroli jakości. Nasza firma i produkty z worków filtracyjnych zdobyły dobrą reputację w lokalnych i za granicą w ostatnich latach.

 

Nasze igłowane włókniny filcowe, w tym poliester, polipropylen, akryl, (Nomex) aramid, P84, włókno szklane, PTFE i PPS, które są szeroko stosowane w dziedzinie separacji i filtracji pyłu. w obróbce hydrofobowej i olejowej, antystatycznej, powłoki PTFE, teflonowej ciąży lateksowej, laminowania membraną PTFE, silikonu i grafiki itd. Nasi profesjonalni pracownicy do szycia worków filtracyjnych mogą również zagwarantować i zapewnić najlepszą jakość worków filtracyjnych.Sprzedajemy również różne produkty filtracyjne do uzdatniania wody.Jako obudowy filtrów, wkłady filtrów, obudowy filtrów o dużym przepływie itp....

 

Dokładamy wszelkich starań, aby unowocześnić technologię filtracji i jakość produktów.Naszą wizją jest stworzenie najlepszej firmy filtracyjnej własnymi rękami i tworzenie owocnych osiągnięć dzięki naszej mądrości dla klientów, personelu i partnerów oraz regionów i obszarów, w których utrzymujemy relacje biznesowe.

 

 

2 Nasz produkt
Produkty Weixuan obejmują:

1) Worki filtrujące kurz: PP, poliester, poliester antystatyczny, poliester wodoodporny i olejoodporny antystatyczny, PPS, aromatyczny poliamidoimid (P84), akryl, nomex, włókno szklane, FMS, worki filtrujące z filcu igłowanego PTFE.

2) Filtracja cieczy: Worki filtracyjne z PP / PE / nylonowe, wkłady filtracyjne z rozdmuchiwanego PP, wkłady filtracyjne z nawijaniem sznurkowym, wkłady membranowe plisowane, filtry z węglem aktywnym i obudowa filtra itp.

3) Części i akcesoria do worków: Filtry kasetowe, klatki filtracyjne, płyty prasy filtracyjnej, tkanina przesuwana powietrzem, części przenośnikowe, nić z włókna szklanego, nici do szycia z PTFE, Venturies itp.

 

 

3. Aplikacja produktu
Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie w następujących branżach, takich jak systemy filtrów:
Produkcja/przemysłowe
Obróbka drewna
Przemiał
Przetwórstwo spożywcze
Obróbka metalu
Farmaceutyczne/Nutraceutyczne
Malowanie/powłoki proszkowe
Pole naftowe
Komunalny
Oczyszczanie ścieków
Transport
Oczyszczalnie ścieków

 

 

4. Nasz Certyfikat
Zawsze czujemy, że cały sukces naszej firmy jest bezpośrednio związany z jakością oferowanych przez nas produktów.Spełniają najwyższe wymagania jakościowe określone w ISO9001 i naszym rygorystycznym systemie kontroli jakości.

 

5. Sprzęt produkcyjny
Nasz Dział Kontroli Jakości nadzoruje wszystkie aspekty związane z trwałością naszych produktów i
niezawodność.Obsługa wszystkiego, od kontroli materiałów przychodzących, kontroli procesu produktu i kontroli gotowego produktu, każdy etap procesu kontroli jest dokładnie monitorowany, aby zapewnić
każdy produkt spełnia standardy nasze i naszych klientów.
Wraz z naszymi standardami jakości Weixuan również poprawił i rozwinął naszą produkcję
Pojemność.
Weixuan zawsze przyjmuje koncepcję: wszystko dla klientów, jakość na pierwszym miejscu, przewodnik po rynku, ciągła innowacja i utrzymywanie wszystkich funkcji, wygody i użyteczności, a także rozsądna cena.

 

 

 

 

Szczegóły kontaktu
Shanghai Weixuan Filtration Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mrs. Moffie Wang

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas